Jeugdcursus roofvissen weer van start gegaan!

terug naar overzicht

Woensdag, 15 juni 2022

Vanavond was het weer zover, de theorie les Roofvissen. De avond zijn we begonnen met wat theorie over roofvissen waarna ze verder zijn gegaan met het maken van een stalen onderlijn en natuurlijk het optuigen van de hengels. Het laatste gedeelte werd besteed aan het oefenen met werper en binnen draaien van kunstaas. Volgende week gaat het echt gebeuren als we echt gaan vissen!! Fauna Hengelsport en de vrijwilligers weer bedankt voor de hulp en sponsoring van onze materialen. Toppers zijn jullie!

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies